Dárky pro ženy

on

Vaše přítelkyně či manželka slaví narozeniny a Vy stále zoufale přemýšlíte čím ji potěšit a čím ji obdarovat. Nezoufejte, tipy na vhodné a je nespočet. Stačí si jen stanovit určité hranice a mantinely a nápady se budou jen hrnout.

A jak tedy zvolit vhodné dárky pro ženy? Sám svoji ženu znáte nejlépe, zkuste se tedy zamyslet nad tím, co ji dokáže udělat největší radost. Některé ženy prahnou po materiálních dárkách, tudíž je nejvíce potěšíte, pokud ji darujete její oblíbenou značku parfému, vysněnou kabelku, v pořadí již několikátý pár obuvi nebo šperky. Jiné ženy si na tyto dárky nepotěší a naopak dají přednost smyslnějším dárkům a takovou ženu nejvíce potěší nové vydání knihy od oblíbeného spisovatele nebo CD jejího nejoblíbenějšího interpreta či DVD se záznamem koncertu obdivovaného muzikanta. Že Vaše žena touží po zážitcích? Vezměte ji do kina, objednejte ji víkend s masáží jen pro ni, vezměte ji na výlet, nebo ji darujte poukázku se zážitkem, na který jen tak nezapomene.

Darovat či nedarovat květinu?

Pokud právě přemýšlíte, zda je možné květiny zahrnout mezi vhodné a oblíbené dárky pro ženy, pak pro Vás máme jednoznačnou odpověď. Ano, květiny darovat. Každé ženě a při každé příležitosti. Je jedno, zda ženu obdarujete růží, lilií, slunečnicí, orchidejí či gerberou. Samozřejmě, že většina žen mám i svojí oblíbenou květinu, ale pamatujte na to, že každou ženou potěší každá květina. A to vždy.