Velkou výhodou v oblasti poskytování financí nám zaručuje americká hypotéka. U tohoto finančního produktu si totiž vždy můžete být jistí, že peníze můžete použít jakýmkoliv účelem. Nikdy nebudete muset dokazovat, na co peníze použijete. Ani dopředu nebudete uvádět, na co peníze poputují, ani posléze vás nečeká žádné dokazování, za jakým účelem peníze odešly.
peněženka vuitton a eura.jpg

Vše pro vás zařídíme velice rychle

Expresní jednání pro nás není výjimkou, takže u nás zjistíte, že se dá půjčka vyřídit i velice rychle a že k tomu nepotřebujete milion schůzek. To je zbytečná ztráta času. Nám stačí vyplnit dotazník online a už se vaší žádostí budeme zabývat. Během pár dní máte peníze doma https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/.Od podpisu smlouvy i do 24 hodin.
zpracování účetnictví.jpg

Nevadí nižší daňová přiznání

Není problém, když máte nízké daňové přiznání. I s tím se dá něco udělat. Stačí se obrátit na naše profesionály. Běžně se úroková sazba u americké hypotéky pohybuje mezi pěti a jedenácti procenty. Pokud máte v pořádku registry a můžete dokázat, že máte dostatečně vysoké příjmy.
V případě soukromého sektoru, dokážeme zajistit úrokovou sazbu podobnou té z banky. Díky tomu budete mít nastavené velice nízké měsíční splátky, což vás nezruinuje. Je zde možnost tolerance záznamu v registru. A to záznamu v registru u bankovního CBCB typu, ale také v případě nebankovního jako je SOLUS, CNCB a další.
A jaké výhody na vás čekají v rámci této americké hypotéky?
1. Neplatíte žádné poplatky předem.
2. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit.
3. Neodmítáme žádné klienty.
4. Zajistíme velmi nízký úrok.
5. Odhad vaší nemovitosti si provedeme sami a to zcela zdarma.
6. Zaplatit můžete exekuce, půjčky nebo zvolit konsolidaci.
7. Splatnost až na dobu 30 let.
8. Získáte až 70% z odhadu.
9. Zprostředkujeme finance na všechny druhy i typy nemovitostí- nemovitosti, hotely, penziony, budovy, garáže a různé další objekty.
10. Záznam v registru není překážkou.