Říká se, že láska nemá žádné hranice, a o sexu to platí úplně stejně. Jaké hranice si stanovíme my, takové je budeme mít. Možná vám to připadá jako směšné pořekadlo, ale vězte, že na něm něco pravdy bude. V sexualitě se totiž omezujeme a mnohdy si ani neuvědomujeme, že se tím dostáváme do slepé uličky, a že si sami kopeme tu pomyslnou jámu, do níž posléze padáme.

muž se ženou

Stres – přepracování, mizerný spánek, závislost na TV, počítačových hrách, Internetu a sociálních sítích, špatné mezilidské vztahy, partnerské neshody, nenávistné tendence, neschopnost empatie a porozumění, špatný vztah k dětem, ke zvířatům a přírodě – stojí vám tohle všechno za to? Víte, že tohle vás ubíjí a jednou zřejmě i skutečně zabije? Začněte pracovat na sobě, na svých chybách, eliminujte stres ze svého života a využijte sílu bylin známých jako adaptogeny, například Ženšenu, Macy peruánské nebo Kotvičníku. Je to lepší, než přemýšlet, jak koupit Viagru Erectmax.

Jídlo – také stále ještě nakupujete rohlíky, salám, oplatky, sušenky a pivo v supermarketech? Uvědomujete si, že jsou to samá nezdravá jídla a nápoje, které vaší erekci neprospívají? Navštivte někdy prodejnu zdravé výživy a tam se inspirujte, jak poskytnout vašemu tělu dostatečnou výživu.

milenci v přírodě

Dogmata – nejhorší ze všech jsou ta náboženská a společenská, jako kastování lidstva podle tříd, vzdělání, profesí, zájmů, životních stylů, dokonce i vzhledu atd. Další dogmata jsou sexuální tabu, která neumožňují prožívat sexualitu zcela volně a bez předsudků. Jestliže nás například něco méně obvyklého na někom vzrušuje, namísto upřímnosti se zarazíme, protože to není „normální“. A víte, kdo vytváří takové „normy“? Většinou ti ušlápnutí a dogmaty zasažení jedinci. Typickým příkladem jsou ženské vůně, které muže přitahují odpradávna, a není ojedinělý případ, že se partner stydí své dívce prozradit, že jej vzrušují její kalhotky nebo použité silonky. Ta si pomyslí, že je úchylný fetišista, přitom to tak vůbec není a potvrdí vám to i vzdělaní lékaři – sexuologové. Vůně ženského potu naopak prozrazuje, zda jste jako partnerka vhodná pro donošení a narození zdravých dětí dle odlišné struktury DNA.