Jestliže se blíží některé prázdniny a vy nemáte po ruce žádnou „hlídací babičku“, pak vám asi nezbyde nic jiného, nežli si vzít dovolenou a užít si to společně s dětmi. A třeba nakonec zjistíte, že to byl ten nejlepší nápad a příštího roku si ho zopakujete. Kam tedy na prázdninovou dovolenou?
·        Míst, která stojí za zhlédnutí, je taková spousta, že si nebudete moci vybrat.
·        A nemusíte vůbec překročit hranice našeho státu.
rodina v aquaparku
Už jste například byli na Loučni? Pokud tento barokní zámek navštívíte po setmění, pak se připravte na velké překvapení. Na starost si vás vezme průvodce, kterého jakoby tu zapomněli z minulých staletí. Ve chvíli, kdy vám začne vyprávět tajemné příběhy, které se tu odehrávaly, bude vám běhat mráz po zádech.
o   Až vyjdete ven a nadýchnete se čerstvého vzduchu, můžete zamířit rovnou do jednoho celoevropského unikátu.
o   Tím je soubor dvanácti labyrintů a bludišť.
ALE POZOR! Prý už na zdejším zámku byla také bílá paní. Tak, abyste na ni někde nenarazili.
zelené bludiště

Večer do aquaparku a pak na dobrou večeři

Jestliže to máte blíže do Brna, pak se v tomto krásném městě nezapomeňte vydat za Analfabetou Negramotnou. Ta bude jistě vaše děti zajímat. Ačkoliv zní jméno trochu podivně, je to jméno jedné postavy ze zajímavého projektu, který má nabádat děti k lásce ke knihám a čtení. A až budou mít děti unavené hlavičky, tak v s nimi můžete zamířit do bazénu. Výběr je obrovský. Pokud jsou vaše ratolesti už trochu odrostlejší, je přímo pro vaši rodinu určený Aquapalace Čestlice. Můžete tu navštívit nejen všechny možné vodní radovánky, ale také si užít dny volna v saunovém světě nebo se nechat hýčkat na příjemných masážích. Tady máte jistotu, že vás žádná bílá paní nepřekvapí. Spíše by to mohl být hlad.
A tak můžete svůj dovolenkový a prázdninový den zakončit v nějaké útulné restauraci s něčím dobrým na zub.