Bazénová chemie Bazenygluc.cz je opravdu nutná, i když jste zarytí odpůrci jakékoliv chemie. A to mi dáte za pravdu, že je tedy raději lepší ani bazén nemít, protože voda vám v něm bez chemie sotva dlouho vydrží. Dávám tomu maximálně tři týdny a vodu budete muset měnit, protože vám celá zezelená, a to už nebude žádné kvalitní koupáníčko, že ano?

Kdo by neměl rád koupání v bazénu?

A co je tedy potom podle vás lepší? Mít bazénovou chemii nebo měnit dvakrát měsíčně bazénovou vodu? Myslím, že takového plýtvání vodou není skvělé a myslím, že to není ani fér vůči přírodě. Sice je pravda, že chlor taky není šetrný, ale zase na druhou stranu vám voda v bazénu takto vydrží opravdu celou sezonu. A to se zase finančně vyplatí. Nebo si kupte nějakou přírodní bazénovou chemii, která je taky dobře dostupná. Sice je finančně dražší, ale zase je skvělá pro ty, kteří chtějí šetřit přírodu a žijí celkově lepší zdravější život. Tím ale nemyslím, že ti, co mají klasickou bazénovou chemii nežijí zdravě. Já žiji zdravě, ale taky bazénovou chemii mám. Bez ní to prostě nejde. A s bazénovou chemií je taky super, že vám do ní nepolezou zvířata pít vodu, takže se vám v tom nic neutopí, což je taky velké plus.

Chemie do bazénu je nutná.

A už si plánujete nějakou letní dovolenou? Já ji už mám. Mám v plánu pořídit si vážně velký bazén a taky vířivku. Víte, do vířivky jsem se úplně zamilovala na dovolené, kde jsem byla loni s manželem. Bylo to vážně neskutečné a já si řekla, že ji doma prostě mít musím. A taky do ní samozřejmě dám bazénovou chemii, protože vířivka bude taky na zahradě vedle bazénu. Už se nemůžu vážně dočkat. Vezmu si v práci volno a pořádně si kus léta užiji. A jak se budete těšit vy? Můžete se podívat i na naše webové stránky. Myslím, že je na čase si pořádně užívat života. A nezapomeňte si vzít i nějaký čas jen pro sebe. Já to mám taky v plánu a rozhodně si nenechám ukrást ani kousek svého volného času, který chci trávit v bazénu.