Pod názvem nebankovní americké hypotéky můžete najít finanční produkty, jež jsou vhodné pro spotřebitele i podnikatele.

 • Hypotéky mají splatnost od 1 roku až po dobu 30 let.
 • Dopředu vás nečekají žádné poplatky.
 • Je možná také tolerance záznamů v registrech dlužníků.
 • A jak se pohybuje úrok? Již od 3% p.a.

odemčené dveře

Podnikatelské úvěr

Podnikatelský úvěr je zde od toho, abychom mohli pokrýt veškeré požadavky našich zákazníků. V tomto případě se jedná o klienty, kteří mají založenou živnost, podnikají nebo mají vlastní firmu. Podnikatelský úvěr, jak už z názvu napovídá, si mohou sjednávat firmy, podnikatelé, a OSVČ. Získané peníze se použijí v podnikání na financování běžných potřeb.

 1. Nezajímá nás bankovní registr.
 2. Nevadí ani nulové daňové přiznání.
 3. Důležité je, abyste dokázali splácet.

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr je v podstatě všechno ostatní, co se netýká podnikatelů. Čili jsou tyto úvěry poskytovány běžným občanům. Můžete být zaměstnanci nějaké firmy, můžete být dlouhodoběji bez stálého finančního příjmu, můžete být student, důchodce nebo maminka na mateřské. I v těchto případech se dá vymyslet, jak budete moci splácet, stačí se na nás obrátit. Získané peníze se používají na financování vlastních soukromých potřeb.

přesný půdorys

Můžete je ovšem využít jakkoliv, jak budete chtít, takže můžete nakoupit vybavení pro miminko, nebo například zrekonstruovat byt, koupit dům, auto, vybavení do domácnosti, novou kuchyň, zkrátka vše, co potřebujete. S penězi se velice často také refinancují staré a nevýhodné půjčky, vyplácí se exekuce, volí se konsolidace půjček a jiných úvěrů a tak podobně.

 1. Opět je zde důležité, abyste dokázali splácet.
 2. Posuzování je o něco přísnější, než je tomu v případě podnikatelů.
 3. Záznam v registru dlužníků nemusí nutně znamenat, že vám úvěr neposkytneme. Je zde velká tolerance, od toho jsme nebankovní sektor.
 • Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti a ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.