Rozhodli jste se osamostatnit od rodičů, nebo jste našli lásku svého života a chcete začít bydlet spolu ve svém vysněném hnízdečku lásky? V dnešní době sehnat bydlení, které by odpovídalo našim požadavkům, může být opravdu oříšek. Nové byty nejsou, sem tam se najde nějaký byt k prodeji, ale aby ještě odpovídal našim požadavkům na obytnou plochu, nebo svým umístěním. Sladit všechny požadavky někdy nelze, a tak se mnoho nových rodin rozhodne pro stavbu nového rodinného domku, nebo koupí starší dům na, pro ně, výhodném místě, s tím, že provedou kompletní rekonstrukci. Kde ale vzít peníze, když mladá rodina teprve začíná pracovat, příjmy tedy nejsou nijak extra vysoké a stavební spoření, které jim třeba založili rodiče, celou stavbu nebo rekonstrukci určitě nepokryje?

domek

Při dnešních cenách pozemků a stavebních materiálů nezbývá než se poohlídnout po půjčce, nebo po hypotéce. Návštěva banky ale může být pro mladé lidé velkým zklamáním. Nesolventnost kvůli nízkým příjmům, žena na mateřské dovolené, to je hlavní problém, kvůli kterému vám banka nemusí schválit hypotéku na dům či rekonstrukci. Neprošli jste u banky se žádostí o hypotéku? To neznamená, že se nastěhujete zpátky k mamince, i když by to řada z vás možná ráda udělala. Místo toho zkuste nebankovní společnosti, které zhodnotí vaší konkrétní situaci, a navrhnou řešení, které vám zajistí vyřešení vašeho bydlení. Hypotéka na rekonstrukci https://www.fahd.cz/hypoteka-na-bydleni-rekonstrukci-stavbu-domu/ u nebankovní společnosti vyřeší finanční problém nejedné rodiny, která chce bydlet ve svém vysněném bytě či domě.

domek

Každý toužíme po vlastním bydlení, a možná začneme zprvu v pronajaté garsonce, ale časem se chceme posunout a bydlet v prostorném bytě, zrekonstruovaném domě či ve vlastním domě. Pokud nevyhrajete ve sportce, většinou vám nezbývá než se smířit s hypotékou a sice dlouho splácet, ale bydlet ve svém, a kdo by to nechtěl?