Všichni víme, že se někdy sejdeme s něčím, co budeme opravdu potřebovat a zrovna to nebudeme mít po ruce nebo někde poblíž. A cop pak? To je pak velký problém, když to potřebujeme opravdu nutně a hned. Já jsem se také setkala s tím, když jsem potřebovala kdysi v práci IBC nový kontejner. Protože také vzpomínám, jak jsem jednou naletěla jednomu pánovi, který mi slíbil, že mi sežene opravdu krásný a kvalitní IBC kontejner. Prý už byl používaný, ale vůbec na něm nešly vidět žádné známky užívání. Takže jsem si řekla, že je to bude také nejspíše ekologické, že když si vezmu nějakou použitou věc, která je používaná a opotřebovaná, než abych kupovala zbytečně novou věc.

Chci pevné a kvalitní kontejnery.

Byla jsem opravdu nadšená, že jsem toho milého pana sehnala, který film měl nové IBC kontejnery také, ale nabízel mi právě používaný, že se ho potřebuje zbavit a že mu doma překáží. A protože já jsem chtěla ušetřit peníze, a ještě jsem ekologického zaměření, takže jsem samozřejmě s IBC kontejnerem souhlasila. A tohle byl potom právě kámen úrazu a byl to také veliký omyl. Protože když jsem potom začala používat IBC kontejner, tak jsem zjistila, že celý promáčklý a už úplně nekvalitní. Opravdu jsem litovala toho, že jsem si nepořídila úplně nový kvalitní IBC kontejner.

Kontejnery jsou také na převoz.

A to od firmy schoellerallibert.com která má opravdu krásné a kvalitní produkty a to včetně nových IBC kontejnerů Schoellerallibert.com anebo plastových palet. Tato firma se zaměřuje hlavně na to, když někdo podniká anebo má nějaký sklad, kde by mohl používat různé IBC nové kontejnery a nebo palety. Je to opravdu hodně důležité, protože já sama si už dávám také záležet na tom, že kvalita je vždycky na místě, i když jsem ekologického zaměření, tak jsem zjistila, že ne všechno je skvělé, když si něco koupíte například z druhé ruky. A když už jsme u poškozeného zboží, tak stalo se vám někdy taky něco podobného? Nebo máte jen štěstí a nesetkali sjet se s omylem?