Investovali jste do nového mobilního telefonu, a nyní přemýšlíte, jaké příslušenství si k němu pořídit? To je jen na vás, avšak určitě nevynechejte ochranné prvky. Na mysli máme konkrétně ochranné sklo na displej, a zároveň kryt, který ochrání zadní stranu a boky vašeho mobilního telefonu. Ochranné prvky jsou důležité z toho důvodu, že dokážou zabránit nežádoucímu mechanickému poškození vašeho nového mobilního zařízení. Neváhejte tedy investovat pár set korun do ochrany vašeho zařízení, za které jste utratili tisíce. Vyplatí se vám to.

mobil s diářem

Vyberte si vhodný typ obalu

Huawei y6 prime 2018 kryt může mít různou podobu. Můžete vsadit buď na klasiku v podobě plastového krytu, nebo třeba na silikon či knížkové provedení. Pojďte se seznámit s jednotlivými druhy a představit si jejich benefity a nevýhody.

  • Tvrdé obaly – tvrdé obaly jsou nejčastěji vyrobené z kvalitního plastu. Vyznačují se velkou pevností a tvrdostí. Mezi jejich jedinou nevýhodou může patřit snad jen to, že někteří uživatele avizují, že se hůře drží v ruce a kloužou. Je to však o subjektivním pocitu.
  • Pružné obaly – naopak pružné kryty jsou vyrobeny nejčastěji ze silikonu. Se silikonem se skvěle pracuje, pouzdro vám nebude sklouzávat, bude vám skvěle držet v dlani. Nevýhodou může být to, že silikon je poněkud tenčí a je tedy méně odolný vůči poškození. I tak si však dokáže poradit se škrábanci a mírnějšími pády.
  • Knížkové kryty – knížková pouzdra si získala oblibu u lidí, kteří chtějí zároveň chránit i svůj displej. Jedná se o výklopný kryt, který je velmi praktický, a za který si dokonce můžete strčit třeba papírky s poznámkami či telefonními čísly.

žena a mobil

Nezapomeňte si svůj nový obal personalizovat. Vyberte si z široké nabídky takový design, který bude korespondovat s vaší povahou, koníčky nebo zálibami. Existují desítky možností, vyberte si tedy to, co vás nejvíce vystihuje.