Kdo chce stavět, ten musí mít řešení nejen finance ale i pozemek. Zahájení stavby je už ten poslední krok před nastěhováním. Pokud si chcete dům postavit sami, musíte počítá i s tím, že se stavba může protáhnout, protože pokud nemáte zkušenosti a budete na to sami, hned tak to nebude. Když zadáte stavbu firmě, budete bydlet podstatně dříve. V dnešní době jsou technologie natolik moderní, že umožňují rychlou výstavbu domů. Můžete mít jak klasický zděný dům, tak dřevěný bungalov https://www.enerdomy.cz/drevostavby-technologie.

nový bungalov

Proč se nebát dřevostavby
Část lidí je pořád přesvědčená, že jedině zděný dům za něco stojí. Jenže i u nás už se staví kvalitní dřevostavby, které rozhodně nijak nezaostávají za zděnými domy. Jde v podstatě je o úsporu času a o trochu nižší cenu. Jestli potřebujete bydlet opravdu rychle, pak si vyberte dřevostavbu. Staví se totiž z předem připravených desek, takže jde laicky řečeno o skládačku. Je jasné že u zděného domu nic takového není možné, proto je doba výstavby u zděného domu mnohonásobně další. Dřevo je ošetření proti parazitům, takže není potřeba bát se že by nevydrželo.

stavba domu

Bungalovy jsou velice oblíbenými domy, které si zamiluje každý. Je to dáno přízemním typem stavby. Nikam nemusíte šplhat, všechno budete mít při ruce a v důchodě oceníte, že jste se nepustili do výstavby patrového domu. Bungalovy mohou mít mnoho podob, a mezi všemi půdorysy vede klasický obdélník. Je to praktický půdorys, kde najdete všechno co k životu potřebujete. Nechte si postavit dům na klíč, protože to je ve většině případů nejrychlejší varianta. Vyberete si projekt, složíte zálohu a pak už jen sledujete http://www.reflex.cz/clanek/petka-vaclava-klause-ml/79256/vaclav-klaus-ml-to-co-sledujete-neni-souboj-babise-se-sobotkou.html jak stavba roste. Kdyby vám náhodou nevyhovoval žádný projekt, určitě najdete společnou řeč nad úpravami, které firmě můžete sdělit. Naprostá většina stavebních firem se vám bude snažit vyjít vstříc, tak toho využijte.