Už vás nebaví jen sedět doma a ve volných chvílích si tak možná zahrát nějakou střílečku na svém počítači? Není přeci důvod, proč byste nemohli tuto nudu vyměnit za super zábavu, která je navíc spojená se zdravým pohybem. Vaším úkolem bude postřílet všechny své nepřátele.

Aztec (12)

  • Rozhodně nikoho nešetřete.
  • Nikdo také nebude mít slitování s vámi.

Že to zní trochu jako tvrdý vojenský výcvik nebo scéna z nějakého akčního filmu? Bez obav. Tady je nejedná o skutečné násilí, ale pouze o adrenalinovou záležitost. Pokud si přijdete zahrát hru laser game, rozhodně už se nikdy nebudete nudit. Tento svět vás natolik vtáhne do svých tenat, že už se touhy po návratu do hry nezbavíte. Oč vlastně jde? Máte patnáct minut na to, abyste se střelbou zbavili všech svých protihráčů. Jedná se pochopitelně o zbraně, které jsou naprosto neškodné.

skupina

  • Jejich nábojem je laserový paprsek, kterým se snažíte zasáhnout protihráče do speciální vesty.
  • Ta každý váš úspěch zaznamená a započítá.
  • Nezapomeňte ale, že i vy ji budete mít na sobě a tuto medvědí službu vám ta vaše také ráda udělá.

Zásahy jsou tedy snímány pomocí moderních elektronických zařízení, a proto jsou opravdu absolutně neškodné. Nemusejí se obávat ani nositelé kontaktních čoček.

Přijít může kdokoliv

Pro hru se je nejlépe mít tmavé oblečení, protože aréna bude osvětlena UV světly. Světlé oblečení by na vás v tomto prostředí jen zbytečně upozorňovalo a byl by z vás snadný terč. Obuv musí být sportovní a bezpečná. Je povinná. Provozovatelé doporučují, abyste přišli ve skupince alespoň šesti lidí. Hrát však mohou i tři. Nemusíte ale zoufat, jestliže jste jen jeden.

  • Přijďte a nechte se přijmout do týmu, který se na svou akci právě připravuje.
  • A naopak. Jestliže je vás více, pak si můžete zabrat celý sportovní prostor.

Zahrát si může najednou až šestnáct hráčů.