Není nic romantičtějšího v životě zamilovaného páru než svatba. To vše je umocněno asi desetkrát, zvláště, pokud se jedná o anglického prince a kdysi chudou prostou dívku z Ameriky – doslova splněný americký sen každé školačky, která sní, že si vezme prince a bude žít na zámku. Meghan se to skutečně povedlo a propašovala tak trochu nevšední exotiky do královské rodiny, spolu s velmi rozvášněným vystoupením amerického biskupa v kostele.
 
královská svatba

Není čas, tiskněte trička

Jako první v řadě spousty předmětů se tisknou zejména trička, šály, čepice, cokoliv, co jde obléknout a má to něco společného se svatbou. Lidé po těchto hloupostech doslova šílí, a to je jenom naprostý vrchol ledovce podnikatelské fantazie, která zapříčiní vznik více či méně zbytečných mement za nemalý peníz. Nejsou to ani čtyři roky od poslední „mánie“, tohle je ale opravdu veliké, protože celou událost sledovaly miliony lidí po celé zeměkouli – každý kdo nyní pojede do Anglie, si bude chtít odvést něco, co připomíná tento historický okamžik.
 

A pít budete z čeho?

Nezapomíná se ani na půl litry, hrníčky, hrnky, hrnce, láhve. Cokoliv, co se dá použít na něco jiného než jako oblečení a dá se tam nalepit alespoň Harry a Meghan. A že to není vůbec nic složitého, o tom svědčí už teď naprostý BOOM na britském trhu, který zešílel z té vší slávy a radosti. Samozřejmě, jisté nadšení je na místě, přece jen se jedná o okamžik, který uvidíme jednou za generaci, ale i tak, občas si člověk říká, jestli toho není až příliš mnoho.
 

Nejsou to jen suvenýry

Všechno, co má co dělat se svatbou, je nyní obrovský byznys. Ať už to bylo samotné vysílání svatby, samotný průběh svatby a vše okolo – to všechno je jedna velká podnikatelská bublina splněných snů o nenasytných zákaznících. Hlavně, aby tam bylo alespoň slovo svatba.
 

statistika

Turismus

Ani ten na sebe nečeká a do Británie plánuje jet spousta lidí, aby si znova připomněli onu památnou atmosféru, takže přeci jen nebude Británie zas tak špatně po Brexitu, bude tam alespoň pořádný příval turistů.