Pokud právě dokončujete stavbu rodinného domu, gratulujeme a přejeme vám také stejnou vytrvalost a stejně dobrý vkus při úpravě okolí domu. I zde je třeba pečlivě naplánovat rozložení ploch k různým účelům. Jistě se zde bude vyskytovat zahradní domek, garáž, či letní kuchyně s posezením. Všechny tyto jmenované segmenty si vyžadují dokonalé a designově zajímavě pojaté osvětlení, které najdete právě v našem obchodě. Vybírejte z dvanácti druhů sloupkových svítidel-bollardů od renomovaných výrobců dodávajících například stylové sloupkové lampy ve stylu černých pouličních lamp éry poloviny devatenáctého století, jež se budou vyjímat také v exteriérech restaurací a hotelů.
Rozzářená žárovka v lampě
Některé z těchto modelů disponují možností stmívání, což je velmi praktická vymoženost zejména v případě umístění na terasách. Pro vyznavače moderních stylů jsou zde modely jednoduchých minimalistických tvarů, z materiálů jako je nerez, která bezpečně odolává nepřízni počasí. Jejich užitný zdroj LED zajišťuje dokonalé osvětlení okolí, zejména přístupové a příjezdové cesty v okolí domů a zahrad. Jsou prvkem, který vám nejenom pomáhá v lepší orientaci, ale zároveň z části odrazují nevítané návštěvníky. Protoje dobré rozmístit tato světla tak, aby osvětlovala celé okolí budovy. Na naše modely se vztahují množstevní slevy a na některé také doprava zdarma. V našem obchodě také do těchto svítidel vyberete i příslušné žárovky a spoustu dalšího elektro příslušenství a vybavení.
Detail sloupkové lampy
Vybírejte kvalitní a designově vyladěné bollardy pro vaše zahrady, parčíky a terasy. Volte ověřenou značku se zárukou dlouhé životnosti a dlouhou řadou spokojených odběratelů. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. I my volíme pro svůj obchod tradiční značku a kvalitu!