Každý z nás si představuje narozeninovou oslavu jinak, ovšem děti mají ty nejzajímavější přání a představy. Zkuste proto udělat letos změnu a objednejte si na oslavu narozenin svých dětí kouzelníka. Oslava narozenin Praha, Vám zajistí kouzelníka, ze kterého budou zaručeně nadšené jak děti, tak i dospělí.

Kouzelník

Ten kdo jako malý, na své narozeninové party neměl nikdy kouzelníka, byl ochuzen o spoustu zábavy a kouzel. Proto udělejte změnu a dopřejte svým dětem zábavu, o kterou jste vy jako malý přišli. Kouzelník má dlouholeté zkušenosti z dětských oslav, ale také ze svateb, či narozenin pro dospělé. Díky jeho atraktivnímu vystoupení, se mohou zapojit jak děti, tak dospělí a dokonale pobaví všechny přítomné. Mezi jeho činnosti patří také moderování, tudíž, si konečně můžete odpočinout a popovídat si s přáteli, zatímco děti bude zajímat pouze kouzelník. Ten je aktivně bude zapojovat do kouzel a bude je učit základní kouzelnické triky. Mimo kouzel je však zapojí také do modelování balónků, které jsou u dětí hodně oblíbené, tudíž si i každý bude moct odnést své zvířátko.

Kouzelník (2)

Na webových stránkách se můžete podívat na fotografie z akcí, kde si sami můžete udělat obrázek o tom, jak taková show probíhá. Mimo to jsou na webu také komentáře lidí, které show zažili a jak moc se jim dané vystoupení líbilo. Mnoho kladných ohlasů je z akcí, jako jsou svatby, narozeniny, ale také nevšední akce, jako je pouť, či slavnosti města a další výjimečné události. Kontaktovat lze kouzelníka pomocí emailu, či telefonu, který je uvedený na webových stránkách.

Proto neváhejte a oživte nadcházející narozeniny, či jinou událost o kouzelníka. Zaručeně se pobaví jak mladé, tak starší publikum a show se Vám bude líbit a doporučíte ho i dalším přátelům. Co by to taky bylo za narozeniny pro děti, kdyby nedojel kouzelník.