Svatba už je na obzoru?

Jestliže jste se po krásném těšení jeden na druhého a příjemných chvilek, které jste museli přímo krást, protože pracujete a bydlíte každý zvlášť, dopracovali k rozhodnutí: „Vezmeme se!“, pak nezbývá než vám pogratulovat.

Ale co by to bylo za svatbu bez natěšených hostů? Proto pečlivě vybírejte a pozvěte své rodinné příslušníky a nezapomeňte ani na ty, které na své svatbě mít chcete, a to přátele a kamarády. Sluší se je pozvat, a k tomu vám nakrásně poslouží pěkné a zároveň elegantní svatební oznámení Goldpress.

ženich a nevěsta

Setkaly se romantické duše?

Jste romantické duše? Pak se možná zhlédnete v klasickém bílém provedení svatebního oznámení. Svítí čistotou a elegancí. Je otevírací z hladkého papíru a se svými dvěma srdíčky působí více než mile a jemně. Srdíčka navíc tvoří jakýsi zámek, protože do sebe krásně zapadají. Asi jako vaše povahy a rozhodnutí se vzít. Vaše pocity prolnuly jeden s druhým a také zapadly do jakéhosi zámečku, proto vám svatební oznámení může připomínat i chvíli vašeho rozhodnutí… Toto oznámení má bílou perleťovou ražbu a uprostřed je umístěno malé zlaté srdíčko. Srdíček není nikdy dost! Text dle vlastního výběru můžete dopsat dovnitř listu. Oznámení vložíte do obálky stejného stylu a lze si i přiobjednat ve stejném designu pozvánky na svatbu i jmenovky na svatební tabuli.

Goldpress oznámení

Letí i styl eco!

Vaším životním mottem je láska k přírodě? Pak možná právě pro vás je přichystané kraftové svatební oznámení. Kromě toho, že je skutečně originální, může se stát vaším předpokládaným vítězem, a to právě proto, že základní surovinou pro výrobu kraftového papíru je měkké dřevo a vzhled oznámení vypadá naprosto přirozeně. Je ve tvaru podlouhlého psaníčka, přírodní barvy, převázané jutovým provázkem, ke kterému je přichyceno, na znamení vaší lásky, dřevěné malé srdíčko.