Vybírání dárku pro opačné pohlaví bývá někdy náročné, zatímco žena, která vybírá dárek jiné ženě, může být odvážnější. My ženy jsme totiž vnímavější a více rozumíme vkusu jiné ženy, proto může volit ze sortimentu, kterému se muži obvykle raději vyhýbají. Co tedy vybrat, abychom potěšily maminku, sestru, nebo nejlepší kamarádku?

kabelka a boty

Nová peněženka se vždy hodí

Dámské peněženky jsou kategorií samy pro sebe. A díky naší vnímavosti můžeme vybrat tu pravou, která se bude obdarovávané nejen líbit, ale i hodit. Samozřejmě musíme dbát na kvalitu, darovat totiž něco, co se po chvíli začne rozpadat, není moc rozumné. Peněženku ženy používají téměř každý den, včetně těch, které za sebe nechávají platit muže. Zatímco muži mají v peněžence obvykle jen nejnutnější doklady a peníze, ženy v ní schovávají mnohem víc. Slevové a zákaznické kartičky, fotografie celé rodiny, doklady od různých nákupů, nákupní seznamy, talismany pro štěstí a pak také samozřejmě i ty nutné doklady a peníze. Proto většinou bývají peněženky pro ženy větší. Při výběru peněženky jako dárek musíme myslet na několik věcí. Jak velkou nosí kabelku? Peněženka se musí do kabelky pohodlně vměstnat a nechat místo pro ostatní nezbytnosti. Jaké má ráda barvy a jaký styl? Nová peněženka potěší téměř vždy a je skvělým dárkem, stačí se jen trefit do vkusu.

Kabelek není nikdy dost

My ženy nemáme kabelek nikdy dost. Potřebujeme jich mnoho podle příležitosti, momentálního outfitu a někdy i nálady. Psaníčko na večerní událost, crossbody na pochůzky, velká taška na nákupy atd. Stejně jako u peněženky však musíme volit kvalitu, protože levné dárky většinou radost neudělají. Také musíme vybírat kabelku tak, aby se dané osobě skutečně hodila a líbila.

kabelka a peněženka

Šátky

V jarním obdobím je šátek většinou spíš krásným módním doplňkem, zatímco v zimě je třeba volit něco hřejivějšího. Krásný šátek není jako dar nikdy od věci. Hlavně zvolit takový, jaký se bude líbit a jaký ještě určitě nemá.

Deštníky

My ženy někdy býváme zapomětlivé a deštníky často ztrácíme. Přitom však nechceme pobíhat v dešti s kapucí a celé promoklé. Stylový a kvalitní deštník může být rovněž skvělým dárkem, který vybere žena pro ženu. Hledáte-li obchod s kvalitními doplňky, kde zakoupíte dárek pro vaši drahou přítelkyni, maminku, babičku, navštivte e-shop Nová kabelka, který nabízí velký sortiment doplňků ve skvělé kvalitě a za dostupné ceny.