1. Automobily
Závodní, osobní, nákladní i jiné. Jakýkoli automobil Vás zrovna nyní napadá, můžete si být jisti, že (až na některé sporadické výjimky) by si jej muži ve Vaší rodině taktéž rádi vyzkoušeli či rovnou byli jejich vlastníky.
Zamyslete se. Znáte ve svém okolí dospělého muže, který by z vlastní vůle nevlastnil automobil coby dopravní prostředek? Pokud není tento jedinec zrovna ve finanční tísni, či se nejedná o zatvrzelého zastánce ekologického způsobu života, není pravděpodobné, že by taková situace nastala. Dalším možným důvodem neřízení vlastního automobilu pak už je pouze zdravotní omezení či zákaz.
drifting sport
Ve všech ostatních případech jsou pánové schopní jezdit autem i na nákup do supermarketu, který je přímo naproti vchodu, v němž dlouhodobě žijete. Auto se tak nějak stalo mužovou prodlouženou rukou a když mu jej hodláte (byť jen na krátkou dobu) odebrat, může to u něj vyvolávat doslova pocit amputace. Z tohoto důvodu tak lze právě automobily považovat za „hračku“ číslo jedna, pokud se života a projevů mužů týče.
4K v tv
2. Televizor
Další těžko odmyslitelná součást života moderního muže. I kdyby se zrovna ten Váš věnoval televiznímu vysílání pouze v době, kdy se odehrávají světové zápasy ve fotbale, hokeji, nebo boxu, bude pro něj vidina nevlastnění nějakého moderního typu televizního přijímače zřejmě dosti stresující. Všechny ženy na světě znají tu situaci, kdy se během sledování vysílání snaží u svého protějšku dobrat dálkového ovládání, aby se (byť jen na krátkou chvilku a v rámci reklamního bloku) mohly podívat, zda na jiném kanálu neběží něco zajímavějšího.
kolekce vrtaček
3. Nářadí a nástroje
Ano, ano. Manipulace s tím, co dokáže muže na slovo poslechnout, pro pány představuje třetí oblast jejich životních zájmů a třetí skupinu „hraček“, bez nichž se mnozí nedovedou obejít. Nejrůznější vrtáky, brousky, matičky, hmoždinky, hřebíky a kladiva – to jsou tiší společníci víkendových odpolední strávených o samotě a klidu v garáži na chatě. Muži k podobným nástrojům zcela přirozeně tíhnou a – na rozdíl například od televizoru – jim tuto jejich zálibu ženy povětšinou vůbec nevyčítají.