Trápí vás dlouhý a vleklý kašel, kterého se vám nedaří zbavit, který může být i doprovázen teplotami a z výtěrů vám byl u lékaře zjištěn streptokok? Nejspíše vám pak byly nasazeny antibiotika k přeléčení streptokoka. Pokud se ale chcete vydat schůdnější cestou pomocí přírodní léčby nebo pokud vám třeba antibiotická léčba nezabrala, pak přichází na řadu lichořeřišnice, která si umí poradit s různými zdravotními obtížemi.
přírodní produkty
Lichořeřišnice má užití vnější i vnitřní. Obsahuje vysoké množství vitamínu C a užívá se jako přírodní antibiotikum. Na rozdíl od chemických antibiotik vám neudělá v těle žádnou neplechu a rozhodně neuškodí. Účinky lichořeřišnice jsou známé již z 16. století, kdy ji lidé začali používat jako přírodní širokospektrální antibiotikum na různé neduhy. A s jakými zdravotními problémy vám může pomoci?

Na co se hodí vyzkoušet lichořeřišnici
·        různé druhy streptokoků a stafylokoků
·        vypadávání vlasů
·        problémy s močovými cestami a ledvinami
·        lupénka, opar, ekzém a různé vyrážky
·        hojení ran
·        suchý kašel
·        záněty horních cest dýchacích
·        snížená imunita
·        brání navrácení nemoci

Lichořeřišnice v různých podobách
–         tinktura
–         kapky
–         sirup
–         kapsle
–         čaj a šťáva
–         léčivé koupele (proti migrénám, bolestem svalů)
oranžová lichořeřišnice
Nač sahat hned po chemii, když přírodní preparáty mohou být mnohdy účinnější a především jsou v rozumné míře užívání neškodné. Věřte přírodě a rozšiřte vaši domácí lékárničku o lichořeřišnici v libovolné podobě a věřte, že pro ni určitě najdete využití. Bez obav ji můžete užívat dlouhodobě, beze strachu z možných nežádoucích účinků. Na rozdíl od chemických antibiotik vám přírodní antibiotikum v podobě lichořeřišnice nenaruší střevní mikroflóru. Můžete tak ušetřit vašemu tělu a dopřát mu přírodní léčení, které bude tělu prospěšné.